Temat
:
Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline
#
262
01.02.2009, 00:02
Griszka30KR
napisał(a):
Jak Bednarz ma tak zwiazane rece ,nie ma kasy,to jaki sens jest Jego pracy?
No chociażby ściąganie takich piłkarzy jak Marcelo, Garguła czy Beto.
Rob_Zombie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rob_Zombie
Znajdź inne posty napisane przez Rob_Zombie