Griszka30KR napisał(a):

|
I co to ma za zanczenie?Dla nas jesli chodzi o zakup,a raczej pozyskanie,bo przeciez nie kupujemy ,okienko juz sie skonczyło.
|
A to dla nas się w ogóle otwarło? Szkoda tylko Handersona, bo można by się Dawidowskiego pozbyć a jego pozyskać.