Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7713
Stary 31.01.2009, 22:23
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
I co to ma za zanczenie?Dla nas jesli chodzi o zakup,a raczej pozyskanie,bo przeciez nie kupujemy ,okienko juz sie skonczyło.
A to dla nas się w ogóle otwarło? Szkoda tylko Handersona, bo można by się Dawidowskiego pozbyć a jego pozyskać.
Odpowiedz cytując