Pero napisał(a):

|
Czyli stadion wraz z otaczająca infrastruktura wcale nie wyjdzie tak tanio. Doliczając koszt parkingów, nowe ogrodzenie, jakiś porządne wybrukowane drogi dojścia i pare innych rzeczy kosmetyczno upiększających, dojdzie jeszcze sporo kasy.
|
ale parkingów podziemnych nie możesz doliczać do tego - one i tak miały (nadal mają) być budowane w systemie koncesji