Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 31.01.2009, 19:36
Pero napisał(a):Wyświetl post
Czyli stadion wraz z otaczająca infrastruktura wcale nie wyjdzie tak tanio. Doliczając koszt parkingów, nowe ogrodzenie, jakiś porządne wybrukowane drogi dojścia i pare innych rzeczy kosmetyczno upiększających, dojdzie jeszcze sporo kasy.
ale parkingów podziemnych nie możesz doliczać do tego - one i tak miały (nadal mają) być budowane w systemie koncesji
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując