Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 31.01.2009, 17:43
Leo..nie znasz się
Trzeciak odmładza Legię..
za starych Edsona i Vukovica sprowadza perspektywicznego Krzynówka..
tak na poważnie..mamy takiego dyrektora sportowego jakiego mamy.
Czy wy myślicie, że Bednarz nie chciałby jako dyrektor wprowadzić Wisły do LM?
Przecież to jego praca, a taki sukces wpisuje się do CV.
Uważam, że na tak małe pole manewru jakie ma i tak działa w miarę sensownie...
Nie chcę wychodzić na adwokata Bednarza , ale nie można go dyskredytować tylko dlatego, że pracował w Legii...
Odpowiedz cytując