Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5395
Stary 31.01.2009, 17:35
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Hehe widzę, że nie tylko ja postanowiłam to sprawdzić

A ja mam pytanie kupował ktoś ostatnio coś z Fotojokerze na raty? Jakie są warunki u nich? Albo ktoś się orientuje? Jakoś na stronie ne mogę znalezc ...
ja znalazłem http://www.e-fotojoker.pl/help_efotojoker.php#9 pytanie nr 7, dokładniejsze warunki uzyskasz pewnie na miejscu, ale lepiej zadzwon albo odwiedź salon, zeby sie nie okazało po zakupie że mają raty 20 % albo wiecej pozdr
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez impreza : 31.01.2009 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując