Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
5395
31.01.2009, 17:35
Żmijka
napisał(a):
Hehe widzę, że nie tylko ja postanowiłam to sprawdzić
A ja mam pytanie kupował ktoś ostatnio coś z Fotojokerze na raty? Jakie są warunki u nich? Albo ktoś się orientuje? Jakoś na stronie ne mogę znalezc ...
ja znalazłem
http://www.e-fotojoker.pl/help_efotojoker.php#9
pytanie nr 7, dokładniejsze warunki uzyskasz pewnie na miejscu, ale lepiej zadzwon albo odwiedź salon, zeby sie nie okazało po zakupie że mają raty 20 % albo wiecej
pozdr
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez impreza : 31.01.2009 o godz. 17:40.
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza