Temat
:
Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga
Wyświetl pojedynczy post
kosa3000
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
3
31.01.2009, 17:28
a po trzecie to smutno myślałem że pójde .
kosa3000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kosa3000
Znajdź inne posty napisane przez kosa3000