|
Chorwacja w takiej formie jak wczoraj i z takim wsparciem, nie do pokonania w finale.
mogli wygrać z nami dwa razy większą różnicą bramek, bo jak się Balic zaczął bawić, to w każdej akcji gubili piłkę.
zagraliśmy słabe spotkanie, nie ma się co oszukiwać, że kiedy naprzeciwko mamy obronę 3-2-1, to idzie nam jak po gruzie. przypomnę tylko drugą połowę z Danią, dlatego jutrzejszy mecz łatwy nie będzie, na pewno będzie wiele trudniejszy niż ten poprzedni.
do tego jeszcze ta żenada z parkietem, półfinał MŚ, a takie cuda..
ale brawo dla naszych że jesteśmy w czwórce, do boju jutro.
|