Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#893
Stary 31.01.2009, 12:02
Otoz to ToTylkoJa. Zachowujemy sie jak niemcy, jak male dzieci ktorym zabrano zabaweczke. ZApominajac o tym ze ten ich bramkarz mial po prostu dzien konia i naprawde bronil w niewiarygodnych sytuacjach. to nie to ze my gralismy slabiej tylko oni grali fenomenalnie. Trzeba sie z tym pogodzic. Ja jestem z nich dumny bo to jedyna nasza reprezentacja ktora drugi raz z rzedu na MS ma szanse na medal i to naprawde wielka szanse.
Odpowiedz cytując