Mario Nh napisał(a):

|
Złotówka tylko od biletu. Kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś...
|
Nic za darmo. Klub i tak sobie to częściowo odbił zmniejszając ulgę na karnety dla członków SKWK
Swoją droga ciekawi mnie ile w zwiazku z powyższym osób przedłuży swoje członkostwo w Stowarzyszeniu, skoro ew zniżka nie daje juz im oszczędności... Wyjdzie cała prawda, obawiam sie, że bedzie mało optymistyczna...