Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 31.01.2009, 11:54
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Złotówka tylko od biletu. Kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś...
Nic za darmo. Klub i tak sobie to częściowo odbił zmniejszając ulgę na karnety dla członków SKWK

Swoją droga ciekawi mnie ile w zwiazku z powyższym osób przedłuży swoje członkostwo w Stowarzyszeniu, skoro ew zniżka nie daje juz im oszczędności... Wyjdzie cała prawda, obawiam sie, że bedzie mało optymistyczna...
Odpowiedz cytując