piter116 napisał(a):

żenada. Porażkę trzeba przyjąć z godnością, a nie robić jakieś cyrki. Skoro Pan Wenta widział ten protokół przed meczem, to powinien wtedy to wyjawić i zrobić skandal. A nie po fakcie.
Nie lubię takich chorych manipulacji. Nie ma co szukać dziury w całym. Otwarcie trzeba przyznać, że byliśmy słabsi od Chorwatów. Przecież to ujmy nie przynosi.
Zachowujemy się jak Niemcy, którzy zawsze gdy im się nie powiedzie, to szukają winnych wszędzie, tylko nie u siebie.