Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#892
Stary 31.01.2009, 11:26

żenada. Porażkę trzeba przyjąć z godnością, a nie robić jakieś cyrki. Skoro Pan Wenta widział ten protokół przed meczem, to powinien wtedy to wyjawić i zrobić skandal. A nie po fakcie.

Nie lubię takich chorych manipulacji. Nie ma co szukać dziury w całym. Otwarcie trzeba przyznać, że byliśmy słabsi od Chorwatów. Przecież to ujmy nie przynosi.
Zachowujemy się jak Niemcy, którzy zawsze gdy im się nie powiedzie, to szukają winnych wszędzie, tylko nie u siebie.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 31.01.2009 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując