Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#890
Stary 31.01.2009, 11:03
No niestety z gospodarzami zawsze gra się ciężko, zwłaszcza kiedy gospodarz to absolutna czołówka światowa w danej dyscyplinie. Nie ma co psioczyć, walczyli, nie wyszło, taki jest sport. Jak dla mnie i tak są wielcy po tym co zrobili już na tych mistrzostwach bez względu na wynik niedzielnego meczu.
The Apostasy



Odpowiedz cytując