Wielka szkoda, że tak się potoczył ten mecz. Ale prawdę powiedziwaszy z wyjątkiem jednego momentu, kiedy udało się nam doprowadzic do remisu, Chorwaci byli poza naszym zasięgiem w każdym z elementów gry. To było jak walenie głową w mur ....
Mam tylko nadzieję, że uda się po raz drugi pokonac Danię - po tym co wyczynialiśmy na tych mistrzostwach po prostu nam sie medal należy
