Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#888
Stary 30.01.2009, 23:36
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak była mała różnica bramek to wtedy nie wyrzucał Chorwatów dopiero później jak mieli 6-8 bramkową przewagę...
Nie szukajmy teorii spiskowych. Mieliśmy po prostu zbyt mało argumentów (byliśmy zbyt słabi). Nie oszukujmy się...
Odpowiedz cytując