hoho napisał(a):

|
Wczoraj Szejnfeld mowil ze uchwalili pakiet ustaw anty-kryzysowych ,ale w jatce w programie nikogo to za bardzo nie obchdozilo bo byla kolejna naparzanka w stylu :Zrobilismy duzo ! Niezrobiliscie nic ! i nie wazne czy cos zrobili czy nie ,wazne ktory z przekazow przekonal wiecej Polakow
|
PO miało idealne warunki, jak chyba żaden rząd przed nimi - wsparcie medialne, niemalże osłonę. Nie mają nic na swoje usprawiedliwienie - muszą działać.
A o ich PR jestem dziwnie spokojny - niczym innym dotąd się nie zajmowali. Mają jeszcze szansę - trzeba podjąć wiele niepopularnych decyzji.
Założymy się, że niczego poza pozorowaniem ruchów i biciem piany nie zrobią? Ja już to widzę - to jest druga "Unia Wolności".