Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#882
Stary 30.01.2009, 22:34
devios napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej byli osiągalni. Najlepszym dowodem jest to, że do przerwy było 14:13.
Niestety, mylisz się kolego. Nasi robili co mogli. Zabrakło Tkaczyka, albo ch,j wie kogo. Byliśmy po prostu słabsi...
Odpowiedz cytując