|
Nie ma się co na naszych wyżywać - porównajmy ich z siatkarzami, albo(matko...)kopaczami.
Taki jest sport, nie co dzień gra się z Norwegią.
I tak jestem z nich dumny, wierzę w brązowy medal.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|