Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
880
30.01.2009, 22:32
kibic sukcesu 2007
napisał(a):
Nie oszukujmy się. Chorwaci byli dla nas dziś nieosiągalni...
Jak najbardziej byli osiągalni. Najlepszym dowodem jest to, że do przerwy było 14:13.
devios
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do devios
Znajdź inne posty napisane przez devios