igortsw napisał(a):

|
, nawet nie remisowaliśmy(z wyjątkeim 0-0)
|
było jeszcze 13-13
co do sędziów. Jaka stronniczość? Przez chwilę, gdy Chorwaci prowadzili większą ilością bramek, to miałem takie wrażenie, że sędziowie sprzyjają Polsce(gwizdali każde przewinienie Chorwatów). Być może to był taki chwyt, w końcu Chorwacji nic nie groziło,a sędziom nic Polacy nie będą mogli zarzucić.
Jak dla mnie sędziowali dobrze.
Ale i tak brawo Polacy