Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#879
Stary 30.01.2009, 22:31
igortsw napisał(a):Wyświetl post
, nawet nie remisowaliśmy(z wyjątkeim 0-0)
było jeszcze 13-13


co do sędziów. Jaka stronniczość? Przez chwilę, gdy Chorwaci prowadzili większą ilością bramek, to miałem takie wrażenie, że sędziowie sprzyjają Polsce(gwizdali każde przewinienie Chorwatów). Być może to był taki chwyt, w końcu Chorwacji nic nie groziło,a sędziom nic Polacy nie będą mogli zarzucić.

Jak dla mnie sędziowali dobrze.

Ale i tak brawo Polacy
Odpowiedz cytując