Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#877
Stary 30.01.2009, 22:28
Teraz już wiem jak się czują żydzi po każdych derbach. Graliśmy( woogóle graliśmy?) jak patałachy. Psychika nam wysiadła a szczęscie dopisywało Chorwatom. Decydująca była strata bramki w w pierwszej połowie a mógł być remis w pierwszej połowie. Ale za to gramy o medal już nie złoty ale brąz też dobry. A Niemcy mogą sobie pomarzyć

Odpowiedz cytując