w0lno. napisał(a):

Dokładnie...
Czy mi się wydaje, czy oprócz Jurasika i Lijewskiego to wszyscy nasi zawodnicy bali się na siebie wziąć ciężar gry? Wyglądali, jakby grali z pełnymi gaciami [sorry za określenie].
Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.
Czy wygrywasz, czy nie... POLSKA!
PS. O panach z kraju Hitlera nie będę się wypowiadał, bo nie chcę dostać bana.
EDIT: Na poprawienie humoru: Przychodzi szczypiornista do fryzjera i mówi: GOL!
|
Ogólnie sie zgadzam, ale co do sedziów to juz nie przesadzajmy, nie byli stronniczy tym razem.