Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#875
Stary 30.01.2009, 22:27
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie...

Czy mi się wydaje, czy oprócz Jurasika i Lijewskiego to wszyscy nasi zawodnicy bali się na siebie wziąć ciężar gry? Wyglądali, jakby grali z pełnymi gaciami [sorry za określenie].

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.
Czy wygrywasz, czy nie... POLSKA!

PS. O panach z kraju Hitlera nie będę się wypowiadał, bo nie chcę dostać bana.

EDIT: Na poprawienie humoru: Przychodzi szczypiornista do fryzjera i mówi: GOL!
Ogólnie sie zgadzam, ale co do sedziów to juz nie przesadzajmy, nie byli stronniczy tym razem.
Odpowiedz cytując