Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.01.2009, 22:21
No szkoda tego meczu jak cholera. Miałem duże nadzieje po 1 połowie. Ale bez dobrych skrzydeł i bez szczęścia bramkarza nie potrafimy wygrać meczu, co pokazaliśmy też ze Szwabami. 15 min dobrej gry to za mało na Chorwację. Choć trzeba powtórzyć jak to powtarzał często Starowicz- gra w półfinale to już jest dla nas duży sukces. Obyśmy w niedziele znów pokonali Danię i wyjechali z Bałkanów z medalem .
Zawiedli mnie dziś strasznie bracia Jureccy.

„ Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi... "
Ostatnio edytowane przez piter116 : 30.01.2009 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując