|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline
|
#870

30.01.2009, 22:20
|
Żuczek napisał(a): 
|
Trudno się mówi, Chorwacja była zdecydowanie lepsza i całkiem zasłużenie wygrała. Ale nie ma co płakać - w niedzielę walczymy z Danią o brąz!
|
Masz rację kolego.
|
|