Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 30.01.2009, 22:20
Żuczek napisał(a):Wyświetl post
Trudno się mówi, Chorwacja była zdecydowanie lepsza i całkiem zasłużenie wygrała. Ale nie ma co płakać - w niedzielę walczymy z Danią o brąz!
Masz rację kolego.
Odpowiedz cytując