Widzę coniektórzy chyba wychodzą ze stadionu przed ostatnim gwizdkiem,, Nie znoszę tego.
Cóż można rzec.. Chorwaci byli lepsi, choć to znów raczej my przegraliśmy niż oni wygrali

. Dziękujemy za Norwegię, takich chwil i uczuć się nie zapomina. I czekamy na niedzielę

.