Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 30.01.2009, 22:11
Widzę coniektórzy chyba wychodzą ze stadionu przed ostatnim gwizdkiem,, Nie znoszę tego.

Cóż można rzec.. Chorwaci byli lepsi, choć to znów raczej my przegraliśmy niż oni wygrali . Dziękujemy za Norwegię, takich chwil i uczuć się nie zapomina. I czekamy na niedzielę .
Odpowiedz cytując