Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 30.01.2009, 22:11
Galileo napisał(a):Wyświetl post
nie ma się co oszukiwać Hrwatska gra piłkę z innego wymiaru, myślę, że przegraliśmy z przyszłymi mistrzami świata i ta porażka ujmy nam nie przynosi.
Zdobądźmy brązowy medal i będzie git.
Sędziowie mimo kilku kontrowersyjnych decyzji na pewno nie wypaczyli wyniku.
Hrvatska wcale nie gra piłki z innego wymiaru. W pierwszej połowie byłem nawet zaskoczony ich grą. Szkoda, że tego nie wykorzystaliśmy, ale cóż, zdarza się i tak.
Pewnie złozyło się na to wiele czynników. Dwa, które najszybciej przychodzą mi do głowy to nastawienie i koncentracja, której zabraklo w drugiej połowie. Polacy troszkę przechodzili obok meczu na początku tej drugiej połowy, co Chorwaci wykorzystali.
A drugi to chyba jednak zapas sił z II rundy.
Trzeba powiedzieć, że Chorwaci już wchodząc do drugiej grupy mieli zapewniony awans, natomiast my musieliśmy wyszarpać go w ostatniej chwili, to się wg mnie na naszych odbiło.
Odpowiedz cytując