Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 30.01.2009, 22:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Giertych?
Chyba myślałeś o Marku Jurku. On dla zasad przekreślił karierę polityczną.

A rząd nie robił nic, tylko czekał na rozpoczęcie wyborów prezydenckich. W takiej sytuacji nie mają sensu żale nad niesprawiedliwością Świata - PiS nabiera wiatru w żagle, a wszystko przez głupotę i cynizm szczytów Platformy. To na prawdę przykre - a mówię to jako człowiek, który na PiS głosował dwa razy i pewnie będzie musiał zagłosować po raz trzeci - że opozycja nie będzie przez PO zmuszona do przedstawienia programu pozytywnego. No, ale żeby tak się stało - rząd musiałby coś zrobić. Cokolwiek. Ale nie - twarzą partii rządzącej jest Palikot.
No suma sumarum ,rzeczywiscie Giertych "sprostytułował" sie tworzac LIS ,zapomniałem
To na kogo ja zaglosuje lub ty tak naprawde nei ma znaczenia ,wszystko reguluje wolny rynek i gospodarka, sa dobre wskazniki jest poparcie ,nie ma ,to spada ci notowanie ,a jakas wladza trwac musi ,wiec tylko kwestia roszad przy korycie co 4 lata