wolfy napisał(a):

Giertych?
Chyba myślałeś o Marku Jurku. On dla zasad przekreślił karierę polityczną.
A rząd nie robił nic, tylko czekał na rozpoczęcie wyborów prezydenckich. W takiej sytuacji nie mają sensu żale nad niesprawiedliwością Świata - PiS nabiera wiatru w żagle, a wszystko przez głupotę i cynizm szczytów Platformy. To na prawdę przykre - a mówię to jako człowiek, który na PiS głosował dwa razy i pewnie będzie musiał zagłosować po raz trzeci - że opozycja nie będzie przez PO zmuszona do przedstawienia programu pozytywnego. No, ale żeby tak się stało - rząd musiałby coś zrobić. Cokolwiek. Ale nie - twarzą partii rządzącej jest Palikot.
|
No suma sumarum ,rzeczywiscie Giertych "sprostytułował" sie tworzac LIS ,zapomniałem
To na kogo ja zaglosuje lub ty tak naprawde nei ma znaczenia ,wszystko reguluje wolny rynek i gospodarka, sa dobre wskazniki jest poparcie ,nie ma ,to spada ci notowanie ,a jakas wladza trwac musi ,wiec tylko kwestia roszad przy korycie co 4 lata
