Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7695
Stary 30.01.2009, 22:04
Nie sądze żeby Baszczowi tak bardzo zależało żeby Wisłe opuścić już teraz.Myśle że dogra swój kontrakt do końca i wtedy dopiero odejdzie.
Odpowiedz cytując