|
początek drugiej połowy beznadziejny w wykonaniu naszych,
Chorwaci odskakują na 4-5 bramek i potem już tylko mogą kontrolować przebieg meczu powiększając przewagę, determinacji, gry zespołowej wystarczyło nam tylko na pierwszą połowę, Chorwaci popełniali błędy, to jednak my popełniliśmy ich o wiele więcej, mimo, że gdzieś tam w głębi tliła się iskierka, to jednak nie ma się co oszukiwać Hrwatska gra piłkę z innego wymiaru, myślę, że przegraliśmy z przyszłymi mistrzami świata i ta porażka ujmy nam nie przynosi.
Zdobądźmy brązowy medal i będzie git.
Sędziowie mimo kilku kontrowersyjnych decyzji na pewno nie wypaczyli wyniku.
|