kalashnikov2 napisał(a):

|
W Hiszpanii PKB szacuje sie miedzy 32 tys a 35 tys dol. na glowe. U nas 11 tys. Jakoś to -0,2 przeżyją z zasiłkiem dla bezrobotnych w wysokości 65% średniego wynagrodzenia w ich gospodarce.
|
Nie wiem czy to tak ładnie bedzie wygladac.Oczywiscie np. Hiszpanie sa o wiele zamozniejsi od nas ale jak kilka procent wiecej osob straci prace to na te zasilki nie bedzie mial kto robic ,albo przynajmniej nie na tak duze zasilki,ale rzeczywiscie pozyjemy zobaczymy.
Kryzys moze zmiesc kazda wladze ,ale to swiadczy tylko o tym jak male pojecie spoleczenstwa jest o warunkach ekonomicznych itd , z drugiej strony tez glosuja na "ładne opakowanie".Reasumujac nie ma polityków ideowych np. taki Marcinkiewicz ,kiedys w Zchn dzis z kochanka sie w mediach lansuje

.Jedyny polityk ,który mial jakies zasady i ich sie wiernie trzymal ,mimo ze poszedl z nimi na dno polityczne to...Giertych .Oczywiscie po tym panu nie placze ,ale trzeba mu to oddac
