wislak68 napisał(a):

|
Skorygujcie mnie jeśli się mylę ale czy to nie jest tak że do północy dnia jutrzejszego (31 styczeń) zamyka się okienko transferowe w ligach zachodnioeuropejskich? Sprawa jest o tyle istotna że po tej dacie nie będzie aktualny transfer Baszcza i Zienia do Grecji (na to chyba grał JB). W ich transfer na Wschód (Rosja, Ukraina,Chiny) gdzie okienko zamyka się później nie bardzo jakoś wierzę.
|
Zgadza się z tym, że Baszczyński czy też Zieńczuk mogą rozwiązać kontrakt z Wislą za porozumieniem stron, wykupując cześć swojego kontraktu. Po drugie to że Baszczu i Zieniu narazie zostają jest spowodowane tym że nie ma pieniedzy na ich następców, bez tego Skorża nie podjąłby się realizacji celów, jednym słowem jesteśmy (piłkarze) zakładnikami braku środków finansowych, ale osobiście uważam na 90% Marcin odejdzie jeszcze w tym okienku..