|
juz w meczu z Dania ustawienie obronne 3-2-1 przeciwnika nam nie lezalo
tamten mecz byl tego przykladem gdzie w drugiej polowie nic a nic nam nie szlo
zero gry skrzydel i efekt jest taki jaki jest, oby dunczycy dali sie znowu ograc w meczu o medal
Ostatnio edytowane przez born2b3k : 30.01.2009 o godz. 21:51.
|