No cóż dupa zbita, po co było się napinać?
Najbardziej boli że mogliśmy w tym meczu powalczyć, ale na własne życzenie straciliśmy jakiekolwiek szanse.
Atak kompromitacja, Szmal słabiutko dziś.
Sądzę że powinni powtórzyć spotkanie, bo ta wykładzina ewidentnie wybija nas z rytmu
