Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#852
Stary 30.01.2009, 21:48
No cóż dupa zbita, po co było się napinać?
Najbardziej boli że mogliśmy w tym meczu powalczyć, ale na własne życzenie straciliśmy jakiekolwiek szanse.
Atak kompromitacja, Szmal słabiutko dziś.

Sądzę że powinni powtórzyć spotkanie, bo ta wykładzina ewidentnie wybija nas z rytmu
Odpowiedz cytując