Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#836
Stary 30.01.2009, 21:32
Znowu mnie zjebi*ą że nie wierze w naszych, ale to tylko my potrafimy z remisu dojść do różnicy 6 bramek, w 8 minut!!!
O co chodzi?! My jesteśmy tacy słabi czy oni tacy mocni?!
Odpowiedz cytując