Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#830
Stary 30.01.2009, 21:22
Dobrze, że był Lijewski na początku bo zesraliśmy się całkiem. szkoda słabej skuteczności, bo wynik byłby dla nas. Ale nic to, widać że Chorwaci są do ogrania, potrzeba dobrej skuteczności i konsekwencji w obronie.

Jest realna szansa na finał i trzeba ją wykorzystać.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując