Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#827
Stary 30.01.2009, 21:20
janko04 napisał(a):Wyświetl post
Nie trawie Niemców chociaż niektórzy sa fajni znam paru, do Chorwatów nic nie mam Piekny kraj
I piękne kobiety.

Z golem Jurasa zaje-bali panowie sędziowie, ale należy się spodziewać, że żeby mieć jedną-dwie bramki więcej na koniec, to że musimy zdobyc o 4 więcej.

Start 2.połowy.

POLSKA!
Odpowiedz cytując