Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#822
Stary 30.01.2009, 21:16
Jest... DOBRZE!

Malcher dobra zmiana.
Jaszka o dziwo, gra całkiem przyzwoicie.
Dobrze Jurasik i Lijewski Marcin.
Ogólnie na plus.
Neutralizują Balicia. To chyba najważniejsze. Jest szansa, trzeba ją wykorzystać i będę miał na flaszkę na jutro na Studniówkę
Odpowiedz cytując