Jest... DOBRZE!
Malcher dobra zmiana.
Jaszka o dziwo, gra całkiem przyzwoicie.
Dobrze Jurasik i Lijewski Marcin.
Ogólnie na plus.
Neutralizują Balicia. To chyba najważniejsze. Jest szansa, trzeba ją wykorzystać i będę miał na flaszkę na jutro na Studniówkę
