Wyświetl pojedynczy post
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 30.01.2009, 21:16
uf, ależ ciężki mecz, można się było tego spodziewać, tym bardziej uznanie dla naszych za doprowadzenie do remisu, przegrywamy jedną bramką, nie jest źle, dobrze pracujemy na drugi cud, jest szansa na niego, Chorwaci grają faktycznie kosmiczną piłkę, ale są dość "zadufani w sobie" i trzeba to wykorzystać, ale musimy na te 120% zagrać!
Szkoda tej bramki Jurasika, przepiękna i prawidłowo zdobyta, sędziowie to zepsuli, ale na razie nie gwizdają szczególnie przeciwko nam.
Odpowiedz cytując