Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#802
Stary 30.01.2009, 20:55
Gdyby Bielecki miał formę taką jak na poprzednich mistrzostwach to bym był spokojny o wynik. Ta bramka dla nas powinna zostać uznana. Sędziów po meczu zaraz do Wrocławia zapraszam.
Odpowiedz cytując