Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline
#
153
30.01.2009, 20:54
Honda mogła by wystartować w tym roku w swoim modelu z '93 roku. tylko trochę zawęzić tylne skrzydło...
no i mażną coś zielojnego na nim.
MicK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MicK
Znajdź inne posty napisane przez MicK