Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#800
Stary 30.01.2009, 20:48
Nasi muszą grać na 120%, Chorwaci nie są nadludźmi. Jak się im zacznie pie.dolić (oby!!!!), będą mieć budyń w majtkach.. Na razie tylko M.Lijewski nam trzyma grę w ataku.
Odpowiedz cytując