Temat
:
[piłka ręczna] M¦ Chorwacja 2009
Wy¶wietl pojedynczy post
Domas
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
799
30.01.2009, 20:47
troche sie gubia w ataku... nie ma tej plynnosc, ciagle pilka odskakuje..
poza tym niezly doping
Domas
Zobacz publiczny profil
ZnajdĽ inne posty napisane przez Domas