Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 30.01.2009, 20:44
byle nie było pogromu ))

jakoś to przyjmę...plan swój wykonali i to mnie cieszy, 3 - 4 miejsce na świecie ? miło

jakby mecz odbywał się na neutralnym terenie byłoby inaczej
Odpowiedz cytując