Cytat:
|
Otoz kryzys ,ktory w porownaniu z innymi krajami ,jest u nas znacznie słabszy,przejawi sie u nas wzrostem bezrobocia ,pytanie tylko iluprocentowym (oby jak najmniejszym),ale patrzac na to ze PKB ma wyjsc na plusie ( w Hiszpanii PKB jest -0,2) i tak duza czesc spoelczenstwa bezproblemowo przezyje ten kryzys .
|
W Hiszpanii PKB szacuje sie miedzy 32 tys a 35 tys dol. na glowe. U nas 11 tys. Jakoś to -0,2 przeżyją z zasiłkiem dla bezrobotnych w wysokości 65% średniego wynagrodzenia w ich gospodarce.
bajdełej:
Najdzielniej kryzys przechodzi Mołdawia. Gratulacje dla ich władzuchny ;-)
PS. pamietacie byla kiedys taka przepowiednia, ktora mowila ze caly swiat pograzy sie w chaosie, tylko Polska cudem wyjdzie obronna reka nieruszona. Czyzby to byl ten Cud gospodarczy?