martinius028 napisał(a):

|
ale załużmy że Mario czasem wchodzi na to forum i co widzi?Co drugi post o tym że mamy słabego bramkarza i nam lige zawala.
|
Chyba nie zrozumiałam,, Mamy nie wyrażać na forum swoich opinii, bo może zawodnicy czytają? Hehehehe

. Dobre

. Nikt im tu wchodzić nie każe.
Natomiast popieram coś takiego: Przez internet wyrażaj tyle, ile powiedziałbyś danej osobie w oczy.