Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 30.01.2009, 19:48
martinius028 napisał(a):Wyświetl post
ale załużmy że Mario czasem wchodzi na to forum i co widzi?Co drugi post o tym że mamy słabego bramkarza i nam lige zawala.
Chyba nie zrozumiałam,, Mamy nie wyrażać na forum swoich opinii, bo może zawodnicy czytają? Hehehehe . Dobre . Nikt im tu wchodzić nie każe.
Natomiast popieram coś takiego: Przez internet wyrażaj tyle, ile powiedziałbyś danej osobie w oczy.
Odpowiedz cytując