|
i co? najlepiej udawać, że nic się nie dzieje? A wziąłeś pod uwagę, że nie tylko Pawełek wchodzi na to forum, ale może czasam ktos z klubu? Może trzeba ich oświecić, że nowego, lepszego bramkarza pozyskać trzeba?
Może taki nacisk poprzez forum, coś w tej dziedzinie zmieni? Dla dobra Wisły...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|