Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
Od: 06.2007
Offline
#
786
30.01.2009, 19:25
http://www.atdhe.net/live-tv-2759.html
<---- dobra jakość, angielski komentarz
http://www.itvp.pl/player/maxsize.ht...video_id=21150
<----- polski komentarz
Weez3r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weez3r
Znajdź inne posty napisane przez Weez3r