Temat
:
Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga
Wyświetl pojedynczy post
Javier
Member
Od: 09.2007
Offline
#
2
30.01.2009, 19:09
Po pierwsze ten mecz miał się odbywać na neutralnym stadionie, w Hiszpanii; a po drugie został odwołany.
Javier
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Javier
Znajdź inne posty napisane przez Javier