No jak na razie mecz nie jest porywającym widowiskiem.. Rozpoczeli francuzi ,jednak grając w osłabieniu popełnili błąd. Duńczycy z ochotą ruszyli do ataku ,jednak ich rzut zatrzymał świetnie spisujący sie bramkarz francuzki. Szybka odpowiedz Francji - rzut czarnoskórego Abalo i jest 17 :11 . Duńczycy długo rozgrywają piłkę i tracą ją, Trójkolorowi wychodzą z atakiem i Abalo podwyższa na 18:11. Duńczycy zdobywaja upragnioną bramkę po rzucie obrotowego, jednak szybko odpowiada na nią Abalo i jest 19:12. Karabatic otrzymuje karę dwóch minut i duńczycy wykorzystują to zdobywając bramkę autorstwa Hansena.Szybka odpowiedz francuzkiego skrzydłowego i jest 20:13. Karabatic wraca na boisko. Bramkę dla Duńczycków zdobywa Jensen 20:14. Francuzi zdobywają jeszcze trzy bramki.,na które reprezentanci Danii odpowiadaja tylko jedną. Bezradny trener duńczyków prosi o czas.
Aktualny wynik 23:15.
To taki skrót początku meczu dla tych co nie oglądają
