Temat
:
Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga
Wyświetl pojedynczy post
kosa3000
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
1
30.01.2009, 18:34. Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga
Witam.Mieszkam obecnie w kopenhadze i chce iśc na ten mecz myślicie że dostane na stadionie FC Broendby bilety na sektor gości czyli Wisełki
czy musze innaczej kombinować?
kosa3000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kosa3000
Znajdź inne posty napisane przez kosa3000