Wyświetl pojedynczy post
kosa3000
Junior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.01.2009, 18:34. Mecz Wisła Kraków - FC Broendby Kopenhaga
Witam.Mieszkam obecnie w kopenhadze i chce iśc na ten mecz myślicie że dostane na stadionie FC Broendby bilety na sektor gości czyli Wisełki czy musze innaczej kombinować?