Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1046
Stary 30.01.2009, 18:34
Po oglądaniu skrótu sparingu z Brasov....:
-rzut rożny dla rywala...Mariusz Pawełek wypuszcza piłkę z rąk...

chwilę później

-Mariusz Pawełek wpada do bramki...

Królestwo za bramkarza...z Trabalika można było chociaż się pośmiać, Hughes - pierwszy Francuz w naszej lidze, Radzio miał ładną żonę...a przy Pawełku tylko się płakać chce...
Odpowiedz cytując