Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 30.01.2009, 18:24
wolałbym sto razy zeby mistrzostwo zdobyli Duńczycy czy Chorwaci a nie bufoniaści Francuzi. Wolałbym sto razy, żeby mistrzostwo zdobyli Niemcy (a to już coś znaczy).
Wróciłem dzisiaj rano z Francji i moje nastawienie do francuskiej reprezentacji Afryki i Arabii jeszcze sie pogłębiło. Zadufane w sobie bufony i pyszniące się koguty. Takim trzeba dokopać
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując