|
wolałbym sto razy zeby mistrzostwo zdobyli Duńczycy czy Chorwaci a nie bufoniaści Francuzi. Wolałbym sto razy, żeby mistrzostwo zdobyli Niemcy (a to już coś znaczy).
Wróciłem dzisiaj rano z Francji i moje nastawienie do francuskiej reprezentacji Afryki i Arabii jeszcze sie pogłębiło. Zadufane w sobie bufony i pyszniące się koguty. Takim trzeba dokopać
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|